18 položek celkem
Přepravní taška na vybavení modulární Eagle Industries MS Deployment Bag Olive Drab US originál
Novinka
1 350 Kč

Originální velká modulární taška americké armády renomované značky Eagle Industries. Taška představuje dokonalou rovnováhu mezi tím, že je velká a zároveň není příliš velká....

Kód: 841530212648
Batoh výsadkový PARA SAS Bergen Pack 100L BTP MultiCam Kombat® Tactical
2 890 Kč

Taktický velkokapacitní batoh objemu přibližně 100 litrů, inspirovaný vojenským batohem Bergen Para výsadkových jednotek SAS britské královské armády. Vyrobený z nepromokavého a...

Kód: 5060545650752
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Long (100-120l) IRR Velká Británie II.jakost
1 795 Kč

Originální velkokapacitní vojenský batoh PLCE System Infantry Bergen Long s hliníkovým rámem.o objemu až 120 litrů, ve vícebarevném multifunkčním maskovacím potisku MTP...

Kód: 4044633232922
Batoh bojový M97 velký 120l maskování Jigsaw Belgie originál
2 890 Kč

Originální vysoce komfortní dvoukomorový batoh M97 s odepínatelnými bočními kapsami o celkovém objemu 100-120 litrů, s měkkým zádovým polstrováním a regulovatelnou výškou pro...

Kód: 4044633229540
Batoh BW Mountain Vario M84 Dánsko Camo 100l
2 990 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4251456313107
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Long (100-120l) IRR Velká Británie originál
2 890 Kč

Originální velkokapacitní vojenský batoh PLCE System Infantry Bergen Long s hliníkovým rámem.o objemu až 120 litrů, ve vícebarevném multifunkčním maskovacím potisku MTP...

Kód: 8465993617307
Batoh US Ranger CFP-90 Molle woodland 90l
od 4 800 Kč

Originální batoh US Ranger CFP-90 Molle v potisku woodland o obsahu 90l.

Kód: 54543331
Batoh modulární Generation II. US Molle II Desert Modular Lightweight Load-Carrying Equipment Rucksack originál
3 550 Kč

Originální modulární rámový batoh druhé generace US Molle II Modular Lightweight Load-Carrying Equipment Rucksack, s hlavní komorou o objemu 80 litrů, dělitelnou na dvě části....

Kód: 8465015204857
Batoh modulární US Molle II Desert Modular Lightweight Load-Carrying Equipment Rucksack originál
2 495 Kč

Originální rámový dvoukomorový modulární batoh US Molle II Modular Lightweight Load-Carrying Equipment Rucksack o obsahu 80 litrů v tří barevném pouštním potisku Desert...

Kód: 89996618987
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short (80-100l) IRR Velká Británie originál použitý
3 690 Kč –22 %
2 850 Kč

Originální batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short o obsahu 80-100l Velká Británie.

Kód: 8465995597430
Batoh Defcon 5 San Marco 120l oliv originál Itálie
4 950 Kč

Italský originální batoh Defcon 5 San Marco o objemu 120 litrů, v olivově zelené barvě. Je vyrobený pro italské speciální vojenské jednotky San Marco.Velkoobjemový batoh Defcon...

Kód: 19188850
Batoh BW Mountain Vario 100l MFH® Oliv
3 200 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100 L je vhodný pro dlouhé tůry, kde je potřeba opravdu velký batoh. Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme...

Kód: 4044633052186
Batoh BW Mountain Vario M90 Švédsko Camo A.B. 100l
2 990 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4251456316979
Batoh BW Mountain Vario MFH 100l černý
3 200 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052179
Batoh BW Mountain Vario A.B. 100l coyote-pouštní
2 995 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4251456300411
Batoh BW Mountain Vario 100L Flecktarn MFH® Adventure
3 500 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052193
Batoh výsadkový US Parachutist Drop Bag (PDB) EAGLE™ Model Cobra 90L Coyote US originál
2 895 Kč

Originální výsadkářský batoh US pro přepravu většího množství vybavení. Produkt renomované americké značky Eagle Industries.

Kód: 8340015357136
Batoh (Vak 85 se zeleným potiskem) AČR vz.95
od 750 Kč

Originální vak 85 se zeleným potiskem vz.95 o obsahu až 110l používaný AČR.

Kód: 0120007385297