O nás

Kdo jsme 

Jsme velkoobchodní a maloobchodní firma působící na trhu s military již od roku 1992. Jsme přímí dovozci vojenského a outdoorového zboží z celého světa.Nabízíme široký sortiment vojenské výstroje a doplňků různých armád pro život v přírodě, rybáře, myslivce, lesáky, trempy, pro volný čas atd. Náš armyshop nabízí jak originální výstroj a výbavu, tak i věci vyráběné pro civilní trh. Dále provádíme ražbu identifikačních US známek na originálním armádním razícím stroji. Ražbu provádíme i na počkání. Rádi Vás také přivítáme v našem kamenném obchodě. Upozorňujeme zákazníky, že sortiment se na prodejně a eshopu může lišit.

Proč koupit u nás

 
99 % SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
Nejlépe je, když se nebudeme chválit my, ale udělají to naši zákazníci. 99 % všech našich zákazníků vyjádřilo svou spokojenost.
 
95 % ZBOŽÍ SKLADEM IHNED K ODESLÁNÍ
Vlastníme opravdu velký sklad, kam pravidelně doplňujeme naše zboží. Po objednání odesíláme 95 % produktů hned bez čekání. 
 
VĚRNOSTNÍ
PROGRAM
Pro naše věrné zákazníky máme propracovaný skvělý věrnostní program - nakupujte pravidelně a získáte slevy a další benefity.
 
DOPRAVA ZDARMA NAD 3 500 Kč
Váháte s nákupem kvůli ceně za dopravu? U nás nemusíte - pokud nakoupíte za více než 3 500 Kč, zaplatíme dopravu za Vás!
 
MOŽNOST PLATBY KARTOU ONLINE
U nás je bezpečná platba kartou samozřejmostí. Používáme moderní způsoby ověření karty a platba probíhá přes zabezpečené protokoly. 
 
BEZPEČNÝ NÁKUP
Celý náš e-shop funguje na zabezpečeném protokolu HTTPS, který zajišťuje vysokou bezpečnost dat. Veškerá komunikace je šifrována.

Jak to u nás vypadá