Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam způsobů dopravy.

DOPRAVA V ČESKÉ REPUBLICE

Vyberte si způsob dopravy, který Vám nejvíce vyhovuje.

ZBOŽÍ

Česká pošta

/ Balík Do balíkovny (do 20 kg) logo_bal__kovna___l__nek

Balík do balíkovny od České pošty bude doručen na jedno ze 222 specializovaných výdejních míst Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace na webu České pošty.

63 Kč

Česká pošta

/ Balík Do ruky (do 30kg) balik_do_ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

100 Kč

Česká pošta

/ Balík Na poštu (do 30 kg) balik_na_postu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace na webu České pošty.

97 Kč

Česká pošta

/ Doporučená zásilka (do 500g) ceska-posta

Určeno pouze pro objednávky malého množství drobnějšího zboží do celkové váhy objednávky maximálně 500g. Pokud nákup bude přesahovat tato omezení, budeme Vás obratem informovat o změně doručovací metody.

70 Kč

Česká pošta

/ Doporučená zásilka (do 50g) ceska-posta

Určeno pouze pro objednávky malého množství drobnějšího zboží do celkové váhy objednávky maximálně 50g a tloušťka 0,5cm . Pokud nákup bude přesahovat tato omezení, budeme Vás obratem informovat o změně doručovací metody.

60 Kč

DPD Private

dpd_mini

/ Balík do ruky (do 30 kg)

DPD patří k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a představuje tak spolehlivého partnera pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek.

105 Kč

DPD Pickup

dpd_mini

/ Balík na výdejní místo (do 20 kg)

DPD patří k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a představuje tak spolehlivého partnera pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek.

75 Kč

GLS

dpd_mini

GLS zásilková služba (do 31,5kg)

Rychlé a spolehlivé doručení zásilky, zpravidla následující pracovní den do většiny oblastí v České republice v čase 8-18 hod.

95 Kč

GLS

dpd_mini

GLS zásilková služba (do 40kg)

Rychlé a spolehlivé doručení zásilky, zpravidla následující pracovní den do většiny oblastí v České republice v čase 8-18 hod.

260 Kč

Osobní odběr

Vámi objednané zboží si můžete po zaplacení předem na účet osobně vyzvednout v hlavním skladu na adrese Polní 559/5 Přerov v bývalém areálu Damza (šedá budova) od 8-15 hodin.Tel.+420 799 550 569

0 Kč

PLATBA V ČR

Dobírka

Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

30 Kč

Převodem na bankovní účet

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

0 Kč

Platba v hotovosti

Pro vaše pohodlí můžete platit v hotovosti i v případě objednání na eshopu. Platbu v hotovosti lze využít pouze při osobním převzetí zboží na prodejně.

0 Kč

Online platba kartou

Okamžitá platba přes platební bránu.
0 Kč

DOPRAVA A PLATBA NA SLOVENSKO

DOPRAVA NA SLOVENSKO

DPD Private

/ Balík do ruky (do 20 kg)

DPD patří k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a představuje tak spolehlivého partnera pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek. Cena dobírky je 1,9 €.

6,99 €