Bandalír taktický nosič DPM Woodland KL Holandsko originál

Kód: 4044637197470
Neohodnoceno
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Originální taktický nosič - bandalír v lesním maskovacím potisku DPM. Tři praktické kapsy k nošení různého vybavení. Pocházející z výstroje nizozemské královské armády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bandalír taktický nosič DPM Woodland KL Holandsko originál

Bandoliers se používají především k nošení munice, ale mohou být využity i pro jiné účely. Zde jsou některé z hlavních způsobů, jak se bandoliers využívají:

 1. Nošení munice: Bandoliers jsou často používány vojáky a střelci pro nošení dodatečné munice. Mohou obsahovat jednotlivé náboje, které jsou umístěny v kapsách nebo kapsičkách po celé délce bandolieru. To umožňuje rychlý a snadný přístup k munici během boje nebo lovu.

 2. Taktické použití: Ve vojenských a policejních operacích jsou bandoliers často využívány jako součást taktické výstroje. Pomáhají vojákům a policistům udržovat munici při sobě a připravenou k použití v situacích, kdy je potřeba rychlého a bezprostředního přístupu k nábojům.

 3. Lovecké vybavení: Lovci často používají bandoliers k nošení dodatečných nábojů během lovu. To jim umožňuje rychle zásobovat svou zbraň novými náboji bez nutnosti nosit těžké a nepohodlné nábojnice nebo pouzdra.

 4. Střelecké soutěže: Při střeleckých soutěžích mohou střelci využívat bandoliers k nošení náhradní munice, což jim umožňuje rychlé a pohotové přebíjení svých zbraní během soutěží.

 5. Práce s nářadím: Mimo oblast munice mohou být bandoliers také využívány pro nošení nářadí, drobných součástek nebo dalších nástrojů potřebných pro určitou práci. To je obzvláště užitečné pro pracovníky v oblastech, kde je potřeba mít nástroje rychle dostupné a zároveň mít volné ruce pro práci.

Celkově lze říci, že bandoliers jsou všestranným a užitečným předmětem pro nošení různých položek, přičemž jejich hlavním účelem je většinou nošení a snadný přístup k munici v různých situacích.

 • BANDOLIERS
 • 3 praktické kapsy na munici nebo obvazy.
 • Jednotlivé kapsy jsou opatřeny krycí klopou se zapínáním pomocí dvou kovových patentů.
 • Vnitřní prostor kapes je s pogumovaným zátěrem.
 • Uvnitř kapsy je přišitý organizační pásek.
 • Dva pevné popruhy k uvázání.
 • Pocházející z výstroje nizozemské královské armády.
 • Nové zboží (nepoužité, dlouhodobě skladované, vyřazené z armádních zásob).

Barva: maskovací kamufláž DPM Woodland

Rozměry: cca 45,5 x 13,5 x 3 cm

Materiál: 100% nylon s voděodolnou úpravou (Cordura)

Armádní originál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: