Nejlepší taktické rukavice pro armádu a ozbrojené složky

Stejně jako se vyvinulo taktické oblečení, aby vyhovovalo potřebám armády, vymáhání práva a civilních požadavků, tak se vyvíjela i ochrana rukou. Tento článek vám řekne více o nejlepších taktických rukavicích pro armádu a ozbrojené síly. Pamatujte, že taktické rukavice jsou doplňkem, který ochrání vaše ruce před nejrůznějšími živly a jistě vám pomohou podávat nejlepší výkony. 

Co jsou taktické rukavice?

Taktické rukavice byly navrženy tak, aby vydržely použití v armádě, donucovacích složkách práva nebo na bojových misích. Jsou nezbytné pro optimální výkon, ale jsou navrženy pro mnoho různých úkolů a povinností – proto je velmi důležité, abyste získali správné rukavice pro správný účel. 

Funkce, které je třeba hledat u taktických rukavic:

Přilnavost

Primární vlastností většiny taktických rukavic je lepší přilnavost. Ať už jde o uchopení zbraně, vybavení nebo zajištění, že zvládnete důležitou technologii, základní funkcí rukavice je poskytnout vám kontrolu nad vybavením, které potřebujete k dokončení své mise.  

Mobilita a obratnost

Nechybí ani prvek mobility. V závislosti na vaší misi budete s největší pravděpodobností potřebovat své taktické rukavice, aby poskytovaly plný rozsah pohybu. Pokud potřebujete tvrdé klouby, ujistěte se, že vycpávka není příliš silná. Pokud víte, že budete muset fungovat v chladném podnebí, buďte si jisti, že v rukavicích není příliš mnoho izolace, která by vám bránila v plnění úkolů, které vyžadují trochu větší obratnost. 

Materiál

V neposlední řadě zvažte materiály. Rukavice by vám neměly být nepříjemné. Mějte na paměti, že kožené rukavice poskytují větší odolnost a voděodolnost, zatímco nylonové rukavice jsou prodyšnější. Klima a povinnosti, které budete vykonávat, by měly určovat, jaký typ rukavice si vyberete. 

Druhy taktických rukavic

Níže jsou uvedeny některé z našich nejprodávanějších taktických rukavic. 

Taktické rukavice Texar Asault

Pokud máte rádi taktické vybavení, pak Texar je jméno, které musíte znát. Celá řada jejich rukavic je populární, ale Asault obzvláště vyniká. Tyto rukavice jsou vyrobeny k ochraně všech částí ruky. Každý prst na ruce je chráněn.

Kombinují materiály: neopren, pružný nylon a amara kůži. Horní část rukavice je vyrobena z pružného materiálu a nabízí kloubní ochranu. Dlaňová část je vyrobena z tenkého materiálu pro lepší cit. Jsou vhodné pro policejní složky, speciální složky, security, odstřelovače.

Rukavice taktical černé

Tyto velmi kvalitní kožené rukavice mají velcro zapínání na suchý zip, aby zůstaly bezpečné během nejextrémnějších taktických misí, a jsou vyrobeny z kvalitní kůže, aby poskytovaly optimální obratnost, aniž by se šetřilo na ochraně nebo odolnosti. Chrániče kloubů dodají výhodu v osobních soubojích.

Rukavice Wiley X Durtac

Rukavice Wiley X Durtac určené pro ozbrojené složky poskytují maximální ochranu i komfort. Dlaně a klouby jsou zhotoveny ze syntetické kůže, která posiluje namáhaná místa a zároveň je prodyšná. Ruka se tak nepotí a je dokonale chráněna.

Klouby jsou navíc vyztuženy termoplastickým chráničem, který dokonale tlumí jakékoli nárazy, vhodné zejména pro boj z blízka. Palec a ukazovák jsou vybaveny SmartTouch systémem, který umožňuje i v rukavicích ovládat chytré telefony, tablety a další elektronická dotyková zařízení.

Neoprenové zápěstí se zapínáním na suchý zip dokonale přilne na jakýkoli tvar ruky.

Využijte všech výhod taktických rukavic

Nemusíte být ani členem zásahové jednotky, ani policistou ve službě, abyste ocenili výhody taktických rukavic. Zima se blíží, takže kvalitní rukavice se určitě hodí. A i když je vaší nejnáročnější misí seškrábání námrazy z předního skla vašeho auta, v kvalitních taktických rukavicích to může být i zábava.